Kontakt 

Drodzy Użytkownicy. Jeśli macie pomysły na udoskonalenie naszej strony, lub jakieś inne pytania pod adresem Administracji dotyczące regulaminu Ligii Typera prosimy kierować je na poniższy adres pocztowy. Wyślij Email do Administratora strony.
Dziękujemy!

KOMUNIKAT


Przypominam,iż do punktacji zaliczane są wyłącznie mecze,które zostały wytypowane przed rozpoczęciem spotkania. Tym samym,mecze wytypowane po czasie nie będą zaliczone!. Data dodania typu widoczna jest tuż pod nick’iem. Dla ułatwienia podaję adres strony gdzie można sprawdzić godziny rozpoczęcia wszystkich spotkań,zarówno w tydzień do przodu jak i wstecz: http://www.flashscore.pl/ 
Niniejszym informuję,że wszelkie pretensje kierowane pod adresem Administratora o uznanie wyniku wytypowanego po czasie wiążą się z karą zbanowania Użytkownika do końca miesiąca w danym miesiącu,jak również skreślenie jego nick’u z tabeli.
Pragnę jednocześnie nadmienić,iż Liga Typera została stworzona wyłącznie w celach rozrywkowych! Możliwa jest także zmiana wyniku meczu,jeśli spotkanie się jeszcze nie rozpoczęło podając rezultat jeszcze raz pod swoimi typami a uwzględnię poprawiony typ. Powodzenia!


Ze sportowym pozdrowieniem Szczupakosowa.

Kreator stron www - szybka strona internetowa